Het afgelopen jaar heeft u elke week een BL&G van ons ontvangen. Misschien bent u niet in de gelegenheid geweest om deze stuk voor stuk door te nemen. Maar, in deze komkommertijd kan het lezen van een BL&G voor wat afwisseling zorgen. Daarom heb ik voor u 3 BL&G’s geselecteerd uit 2017 die wat mij betreft de moeite waard zijn om met terugwerkende kracht te lezen. Fijne zomer!
BL&G 1: Top 3 tips inzet Innovatiesubsidie
Hoe kunt u de Innovatiebox inzetten om uw investering terug te verdienen? Met 3 tips van Hendrik Jan Brookhuis hoe u dit slim aanpakt.
BL&G 2: Hoe kies ik een octrooigemachtigde
Prettig en effectief samenwerken is afhankelijk van meerdere factoren. Collega Robbert-Jan de Lang geeft u een aantal handvatten hoe u een octrooigemachtigde selecteert die bij u past.
BL&G 3: Patent-jargon waar ik niet onderuit kom
Isabelle de Grave-Wolterink legt kort en krachtig drie veel gebruikte begrippen uit de octrooiwereld uit: Conclusie en claim, prioriteitsjaar en PCT.